הטיפולים שלי

  • טיפול פנים גואשה

ה"גו אשה" היא טכניקה סינית עתיקה לטיפול וריפוי, אחד מן הכלים הכי נפוצים לרפואה סינית. 
בעזרת אבן קוורץ אני משתמשת לעיסוי הפנים והרקמות.  עיסוי לימפטי המשחרר את זרימת האנרגיה בפנים וגורם למיצוק העור וכן להמרצת דם מוגברת ולזירוז חידוש העור באופן טבעי בנוסף צמצום קמטים קיימים. התוצאה- עור קורן בריא צעיר ורענן. 

 

  • טיפולי מזותרפיה
One of the most effective anti-aging technologies is mesotherapy. The technology works by controlled and measured puncture of the skin and at different depths on the entire facial skin, around the eyes and neck. This causes the body to produce a process of natural fusion, which means cell turnover, and increased production of collagen and elastin. 
 
The result is the restoration and renewal of the skin, starting from the inner layers, repairing the damage of aging and slowing down the aging of the cells a bit.  
 
The treatment is highly recommended for anti-aging, but not only. It improves and blurs post-acne scars, treats wrinkles, creases, improves and unifies skin texture and texture, reduces open pores, restores lost skin volume, protects against sagging and sagging skin and is also highly recommended for women who are in the process of losing weight. 

The results are significant and exciting.

 

  • טיפולי אקנה
תאמיני – יש תוצאות בטיפולי אקנה. טיפול נכון, מדוייק ומנוסה באקנה בשיטה אותה פיתחתי – מצליח. 

הטיפול באקנה מתבצע בסדרות בלבד, צעד אחר צעד שלי איתך לאורך כל הדרך.

 

  • טיפולי צלקות ופוסט אקנה
בקליניקה אני מציעה מגוון רחב של טיפולי צלקות ופוסט אקנה, בשילוב של מזותרפיה וחומרים פעילים העוזרים לעידוד חידוש מהיר של רקמות העור. 
 
  • טיפולי הבהרת פיגמנטציה
אם נמאס לך מהכתמים בעור הפנים או מגוון פנים לא אחיד,  גם אם ניסית כבר הכל ועדיין אין שיפור בכתמים – דעי שיש פתרון ממשי ומשמעותי. 
שיטת הטיפול שלי בכתמי פיגמנטציה פותחה על ידי כדי לטפל בכתמים, לאחד את גוון העור, להבהיר את העור ולשקם את מרקמו. 
טיפול נכון בפיגמנטציה מתחיל מאבחון נכון של הכתמים והתאמה של שיטת טיפול שבאמת תביא אותנו לתוצאה. 
 
  • טיפולי אנטי אייג’ינג

איך עוצרים את הזמן? איך משיבים זמן לאחור? במציאות לא ניתן. אך בכל הקשור לעור הפנים שלך – בהחלט כן.

טיפולים בשיטה ייחודית אותה פיתחתי, המשלבת חומרים פעילים חדשניים יחד עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף האסתטיקה, 
שימוש שלי בטכניקות שונות על אזורים שונים, 

כשהמטרה הסופית היא תיקון השפעת הזמן על העור, מיצוק, הידוק, מילוי נפחים, תיקון העור מבפנים, שיפור הטקסטורה שלו, הגוון, הקמטים והריפיון
טיפולי ה- Must Have שלי בקליניקה מיועדת להפוך את העור למוצק יותר, להשיב נפחים שאבדו (עצמות לחיים, או לחיים למשל),  מיועד לבצע ליפטינג (הרמת עור רפוי), ולטשטוש קמטוטים, לשקם את העור, להפוך אותו לבריא וזוהר בכל גיל,
לטפל בו בצורה בטוחה ומשמעותית כבר מהשכבות הפנימיות שלו ולהאט את קצב ההזדקנות של התאים.  

 

  • טיפולי יופי וזוהר ייחודיים

המטרה בטיפולי הכנת העור לאירוע היא בדיוק כמו שהיא נשמעת – כשיש אירוע משמעותי כמו חתונה, נשף פרום, אירוע משפחתי חשוב, צילומים, דוגמנות – אנחנו בדרך כלל משקיעות הרבה מאוד מחשבה, זמן וכסף במראה שלנו לקראת האירוע.
 הכנה של עור הפנים היא שלב חשוב בהכנה לאירוע. ומה שחשוב לי במיוחד, הוא שתדעי שזהו גם שלב ריאלי ואפשרי עם תוצאות משמעותיות ועוצמתיות.
 בין אם האירוע שלך בקיץ ובין אם הוא בתקופה הקרובה – יש לי את כל הידע, הנסיון, השיטות הייחודיות אותן פיתחתי, החומרים והטכנולוגיות המתקדמות, שיאפשרו לך להגיע לאירוע שלך עם עור מושלם.
 בין אם את כלה, אמא של כלה או חתן, דוגמנית או שחקנית לפני צילומים – אני אפתור כל בעיה בעור ואכין אותך לאירוע מושלם.