מדיניות פרטיות

א.ש. גץ בע"מ המשווקת את מותג שרה גץ קליניקה לטיפול עור מתקדם ("אנחנו", "אותנו", ו/או "שלנו") מכבדים את הדאגות שלך בנוגע לשמירת פרטיות ומעריכים את היחסים שיש לנו עמך. מדיניות פרטיות זו מתארת את סוגי המידע האישי שאנו אוספים על הלקוחות שלנו, כיצד אנו משתמשים במידע, עם מי אנו חולקים אותו והבחירות האפשריות ללקוחות שלנו בנוגע לשימוש במידע. אנו גם מתארים את האמצעים שאנו נוקטים בהם כדי להגן על בטיחות המידע זה וכיצד הלקוחות שלנו יכולים ליצור עמנו קשר בנוגע למנהגי הפרטיות שלנו.

מידע שאנו אוספים

אנו עשויים לקבל מידע אישי לגביך ממקורות שונים. אנו עשויים לאסוף מידע זה כאשר את מספקת אותו באחד מהדלפקים או החנויות שלנו, באתר שלנו, בפלטפורמות המדיה החברתית שלנו או באחד מהאירועים שלנו. כאשר את מבקרת באתר זה, אנו אוספים גם מידע מסוים ע"י אמצעים אוטומטיים, בשימוש בטכנולוגיות כמו קוקיס, רישומי שרתי אינטרנט ו- Web Beacons.

מידע שאת מספקת

את עשויה לבחור לספק לנו מידע אישי במספר דרכים, כמו לדוגמא כאשר את משתתפת בהצעה או בקידום מכירות, או כאשר את מבצעת רכישה באתר, בדלפקים או בחנויות שלנו. סוגי המידע האישי שאת עשויה לספק לנו כוללים:

 •  פרטי קשר (כמו שם, כתובת מגורים, כתובת אי-מייל ומספר טלפון סלולארי או מספר טלפון אחר)
 •  גיל ותאריך לידה
 •  שם משתמש וסיסמא
 •  מין
 •  פרטי תשלום (כגון מספר כרטיס אשראי לתשלום, תאריך תפוגה, כתובת מסירה וחיוב)
 •  דאגות העור שלך
 •  פרטי קשר עבור חברים ואנשים אחרים שתרצי שנפנה אליהם
 •  תוכן שאת מספקת או מעלה לאתרי אינטרנט (כגון תמונות, קטעי וידאו, חוות דעת, מאמרים והערות)
כיצד אנו משתמשים במידע?

אנו עשויים להשתמש במידע שסיפקת כדי:

 •  לשלוח לך חומרים ו/או מידע לקידום מכירות או תקשורת מסוג אחר, בכפוף להסכמתך המוקדמת, כאמור בחוק
 •  לספק לך שירותים
 •  לעבד את התשלום שלך ו/או עסקאות כרטיס המתנה שלך (אם קיים)
 •  ליצור ולנהל את חשבון האונליין שלך
 •  להשיב לשאלותיך
 •  לתקשר איתך ולנהל את ההשתתפות שלך באירועים מיוחדים, תחרויות, הגרלות, תכניות סקרים והצעות אחרות
 •  לתפעל, להעריך ולשפר את העסק שלנו (כולל פיתוח מוצרים ושירותים חדשים; העצמת ושיפור השירותים שלנו; ניהול התקשורת שלנו; ניתוח המוצרים שלנו; ביצוע ניתוח מידע; ביצוע פעולות חשבונאיות; בקרה ופונקציות פנימיות אחרות)
 •  התאמה לדרישות חוקתיות, סטנדרטים רלוונטיים של התעשייה והמדיניות שלנו

כמו כן אנו עשויים להשתמש מידע בדרכים אחרות שעליהן נספק התראה ספציפית בזמן האיסוף.

מידע שאנחנו אוספים באמצעים אוטומטיים

כאשר את מבקרת באתר זה, אנו אוספים מידע מסויים ע"י אמצעים אוטומטיים בשימוש בטכנולוגיות כדוגמת קוקיס, web server logs או web beacons.

הטכנולוגיות בהן אנו משתמשים

קוקיס, Web Server Logs ו- Web Beacons

קוקיס הן קבצי טקסט קטנים שאתרים שולחים למחשב שלך או למכשירים אחרים המחוברים לאינטרנט כדי לזהות באופן ייחודי את הדפדפן שלך או כדי לאחסן מידע או הגדרות בדפדפן שלך. הדפדפן שלך עשוי לומר לך כיצד להיות מיודעת כאשר את מקבלת סוגים שונים של קוקיס וכיצד להגביל או לנטרל קוקיס מסוימים. עם זאת, אנא שימי לב, שבלי קוקיס אולי לא תוכלי להשתמש בכל המאפיינים של האתר שלנו.

בשילוב עם קבלת מידע דרך קוקיס, שרתי האינטרנט שלנו עשויים לרשום פרטים כמו סוג מערכת ההפעלה שלך, סוג הדפדפן, דומיין והגדרות מערכת אחרות, כמו השפה שהמערכת שלך משתמשת בה, המדינה ואזור הזמן בו המכשיר שלך ממוקם. רישומי שרת האינטרנט יכולים לשמור מידע כמו כתובת של דף האינטרנט שקישר אותך לאתר שלנו וכתובת ה- IP של המכשיר שאת משתמשת בו כדי להתחבר לאינטרנט.

כדי לשלוט בשרתי האינטרנט שאוספים את המידע, אנו עשויים למקם תוויות על דפי האינטרנט שלנו הנקראות "web beacons". אלו הן הנחיות למחשב אשר מקשרות את דפי האינטרנט לשרתי אינטרנט מסוימים ולקוקיס שלהם.

שירותי צד שלישי של מעבדי מידע וניתוחי מידע אינטרנטי

שירותי צד שלישי של מעבדי מידע וניתוחי מידע אינטרנטי אנו עשויים להשתמש בשירותי צד שלישי לניתוחי מידע אינטרנטי, כמו אלה של ADOBE ו- Google. ספקי השירות המנהלים שירות אלה משתמשים בטכנולוגיות כמו קוקיס, Web Server Logs ו- Web Beacons כדי לעזור לנו לנתח כיצד מבקרים משתמשים באתר. המידע הנאסף באמצעים אלה (כולל כתובת IP) נמסר לספקי השירות האלה, אשר משתמשים במידע כדי להעריך את השימוש באתר. את רשאית לבטל את היכולת של ADOBEלנתח את פעולות הדפדפן שלך באתר זה ע"י שינוי בהגדרות הדפדפן שלך. כדי לנטרל את הקוקי של ניתוח גוגל, חלק מהדפדפנים מעידים מתי קוקי נשלחת ומאפשרים לך לסרב לקוקיס על בסיס של אד-הוק של מקרה-פר-מקרה. הצדדים השלישיים מחויבים לשמור על פרטיות המידע. כמו כן אנו מעבירים מידע מסוים לספקי שירותים שהם INWISE, ANASIGHT לצורכי דיוור מסחרי ישיר.

כיצד אנו משתמשים במידע שנאסף באמצעים אוטומטיים אנו עשויים להשתמש במידע שנאסף באמצעים אוטומטיים באתר זה כדי להעביר תוכן מותאם אישית עבור מחקר שוק, ניתוח מידע וניתוח מערכות, כמו לקבוע האם ביקרת אותנו כבר בעבר או האם את חדשה באתר ולהסכמה עם ההתחייבויות החוקיות, המדיניות והתהליכים שלנו, כולל התאמה לסטנדרטים רלוונטיים בתעשייה ואכיפה של תנאי ההסכם והמכירה שלנו אנו גם עשויים להשתמש במידע בדרכים אחרות לגביהן תימסר הודעה ספציפית בזמן האיסוף.

מידע שאנו חולקים

איננו מוכרים או חושפים בכל דרך אחרת מידע אישי שאנו אוספים עליך, למעט כפי שמתואר כאן. אנו עשויים לחלוק את המידע האישי שלך עם:

 • הסניפים שלנו עבור המטרות המתוארות במדיניות פרטיות זו.
 • ספקי שירות אשר מבצעים שירותים בשמנו בהסתמך על ההנחיות שלנו. אנו לא מאשרים לספקי שירות אלה להשתמש או לחשוף את המידע, למעט כפי שנדרש כדי לבצע שירותים בשמנו או כדי לעמוד בדרישות משפטיות. דוגמאות לספקי שירותים אלה כוללות ישויות המעבדות תשלומים בכרטיס אשראי, מבצעות הזמנות ומספקות אירוח שרת ושירותי שיווק דיוור ישיר. הספקים מחויבים לשמור על פרטיות המידע.
 • שותפי צד שלישי אחרים בהסכמתך

בנוסף, אנו עשויים לחשוף מידע עליך (א) אם אנו נדרשים לעשות כן ע"י חוק או תהליך משפטי; (ב) לרשויות אוכפות חוק או לגורמי ממשל אחרים; או (ג) כאשר אנו מאמינים שחשיפה היא הכרחית או נדרשת כדי למנוע נזק גופני או הפסד כספי או בקשר לחקירה של חשוד או הונאה למעשה או פעילות בלתי חוקית.

בנוסף, אנו שומרים את הזכות להעביר מידע אישי שיש לנו לגביך במקרה שאנו מוכרים או מעבירים את כל או חלק מהעסקים או הנכסים שלנו. אם מכירה או העברה כאלה יתבצעו, אנו נעדכן אותך באמצעות כתובת האימייל שמסרת לנו ואנו נפעיל מאמצים סבירים כדי לכוון את הנעבר להשתמש במידע האישי שסיפקת לנו באופן עקבי למדיניות הפרטיות. במידה והדבר אינו אפשרי אנו נעדכן אותך בשינויים ותוכלי במקרה כאמור לבקש הסרה. בעקבות כזו מכירה או העברה, את רשאית ליצור קשר עם הישות שאליה אנו מעבירים את המידע האישי שלך עם שאלות כלשהן הקשורות בעיבוד המידע הזה.

קישורים לאתרים אחרים

האתר שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים עבור נוחותך ועבור קבלת מידע. אתרים אלה עשויים להיות מתופעלים באופן עצמאי מאתנו. לאתרים מקושרים עשויות להיות הודעות או מדיניות פרטיות משלהם, שאנו מציעים בתוקף שתקראי במידה ואת מבקרת באתרים מקושרים כלשהם. ככל שאתרים מקושרים שאת מבקרת בהם אינם בבעלותנו או נשלטים על ידינו, אנו לא אחראיים לתוכן האתרים, לשימוש בהם או לנהלי הפרטיות שלהם. איננו אחראים למידע שהעברת או העלית באתרים אחרים או שנאסף על ידי אתרים אלה.

עדכונים למדיניות הפרטיות שלנו

מדיניות הפרטיות עשויה להיות מעודכנת מדי תקופה בכדי לשקף שינויים בנהלי המידע האישי שלנו או בעקבות צרכים חוקיים. אנו נעדכן אותך בכתובת האימייל שמסרת לנו (אם מסרת) על כך שנערך שינוי כאמור ונעלה הודעה בולטת באתר שלנו כדי להודיע לך על שינויים מהותיים במדיניות הפרטיות שלנו ונעדכן בראש מסמך המדיניות מתי עודכן המסמך לאחרונה.

כיצד ליצור אתנו קשר

במידה ויש לך שאלות או הערות לגבי מדיניות הפרטיות, או אם ברצונך שנעדכן מידע שיש לנו לגביך או לגבי העדפותיך, אנא צור קשר במייל לכתובת
saragetzskincare@gmail.com או בטלפון למספר 050-923-5622.
רחוב הנדיב 71 הרצליה
ישראל

×

עגלת קניות

Open chat
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור?
Powered by
דילוג לתוכן